Petrus Theodorus Barbara Dogge, 19532012 (aged 59 years)

Name
Petrus Theodorus Barbara /Dogge/
Nickname
Peer / Peter
Birth
about 1953
Death
June 21, 2012 (aged 59 years)

https://ontdekjouwverhaal.nl/zoekmodule/zoek-scan/?document_id=255794&utm_source=OpenArchieven&utm_medium=browser&utm_campaign=OpenData
Familiedrukwerk / Overlijden: Eindhoven, 2012-06-21; 1 scan.
Petrus Theodorus Barbara (Peter (Peer)) Dogge (m), hoofdpersoon; geboren 1953; overleden Eindhoven, 2012-06-21

Family with Private
himself
wife
Private
Death
Shared note

https://ontdekjouwverhaal.nl/zoekmodule/zoek-scan/?document_id=255794&utm_source=OpenArchieven&utm_medium=browser&utm_campaign=OpenData
Familiedrukwerk / Overlijden: Eindhoven, 2012-06-21; 1 scan.
Petrus Theodorus Barbara (Peter (Peer)) Dogge (m), hoofdpersoon; geboren 1953; overleden Eindhoven, 2012-06-21

Shared note

Publicatie in eindhovens Dagblad 24-06-2012

Media object
Peter Dogge
Peter Dogge
Media object
Peter Dogge
Peter Dogge