Wilhelmina Johanna Adriana Beijaerts, 19101963 (aged 52 years)

Name
Wilhelmina Johanna Adriana /Beijaerts/
Nickname
Mien
Birth December 18, 1910

Volgens tienjarige tafels Halsteren Tienjarige tafel 1893-1912 356 1434 blz 63 van 121

www.markiezenhof.nl burgerlijke standregister | Halsteren | Geboorteregister 1908-1912 Pagina 127 van 224 Aktenummer 159 Aktedatum 19-12-1910 Kind Wilhelmina Johanna Adriana Beijaerts Vader Jan Francis Beijaerts, 48 jaar, landbouwer, Halsteren Moeder Lucia van Akkeren, zonder beroep, Halsteren Geboortedatum 18-12-1910, 05:00 uur Geboorteplaats Halsteren, wijk C nr 283 Getuigen Adam van Meel, 38 jaar, schoenmaker, Gerardus Petrus van Wijk, 26 jaar, schoenmaker, Halsteren

birth registration December 19, 1910 (aged 1 day)

Marriage licenseMatheus Petrus DoggenView this family
September 1945 (aged 34 years)
Civil marriageMatheus Petrus DoggenView this family
October 9, 1945 (aged 34 years)

Volgens tienjarige tafels Halsteren 1943-1952 37 van 85

www.kb.nl Kop: Familiebericht Krantentitel: De Heerenveensche koerier : onafhankel?k dagblad voor Midden-Zuid-Oost-Friesland en Noord-Over?ssel Datum, editie: 24-09-1945, Dag Nummer: 69 Uitgever: Stichting Je Maintiendrai Friesland Copyright: NDC mediagroep Mogelijk freelancers Plaats van Uitgave: Leeuwarden [etc.] PPN: 831707887 Verschijningsperiode: 1945-1952 Periode gedigitaliseerd: 1945-1952 Verspreidingsgebied: Regionaal/lokaal Soort artikel: familiebericht Bezit en bezitskenmerk: Tresoar

FD: verloving M.P. Doggen 30 jr en M.P. Beijaarts 34 jr te Blokzijl

Death July 17, 1963 (aged 52 years)

Overledene: Wilhelmina Johanna Adriana Beijaerts Geslacht: Vrouw Geboorteplaats: Halsteren Leeftijd: 52 jaar Woonplaats: Noordoostpolder Vader: Jan Francis Beijaerts Geslacht: Man Moeder: Lucia van Akkeren Geslacht: Vrouw Relatie: Matheus Petrus Doggen Relatiesoort: Weduwe Gebeurtenis: Overlijden Datum: woensdag 17 juli 1963 Gebeurtenisplaats: Noordoostpolder Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Nieuw Land ErfgoedcentrumNieuw Land Erfgoedcentrum Plaats instelling: Lelystad Collectiegebied: Flevoland Archief: 787 Registratienummer: 69 Aktenummer: 63 Registratiedatum: 18 juli 1963 Akteplaats: Noordoostpolder Aktesoort: Overlijdensakte

http://www.bayards.biz/stamboom/pdf/stamboom_beijers_van_voxdale.pdf

death registration July 18, 1963 (1 day after death)

Burial July 20, 1963 (3 days after death)
Family with Matheus Petrus Doggen
husband
Theo_met_dochters
19141974
Birth: November 27, 1914 32 26Halsteren
Death: March 25, 1974Emmeloord
herself
Huw_Doggen_Beijaerts
19101963
Birth: December 18, 1910Halsteren
Death: July 17, 1963Ens
Civil marriage Civil marriageOctober 9, 1945Halsteren
Matheus Petrus Doggen + Private
husband
Theo_met_dochters
19141974
Birth: November 27, 1914 32 26Halsteren
Death: March 25, 1974Emmeloord
partner’s partner
Private
step-daughter
Private
step-daughter
Private
step-daughter
Private
BirthView

Volgens tienjarige tafels Halsteren Tienjarige tafel 1893-1912 356 1434 blz 63 van 121

www.markiezenhof.nl burgerlijke standregister | Halsteren | Geboorteregister 1908-1912 Pagina 127 van 224 Aktenummer 159 Aktedatum 19-12-1910 Kind Wilhelmina Johanna Adriana Beijaerts Vader Jan Francis Beijaerts, 48 jaar, landbouwer, Halsteren Moeder Lucia van Akkeren, zonder beroep, Halsteren Geboortedatum 18-12-1910, 05:00 uur Geboorteplaats Halsteren, wijk C nr 283 Getuigen Adam van Meel, 38 jaar, schoenmaker, Gerardus Petrus van Wijk, 26 jaar, schoenmaker, Halsteren

MarriageView

Volgens tienjarige tafels Halsteren 1943-1952 37 van 85

www.kb.nl Kop: Familiebericht Krantentitel: De Heerenveensche koerier : onafhankel?k dagblad voor Midden-Zuid-Oost-Friesland en Noord-Over?ssel Datum, editie: 24-09-1945, Dag Nummer: 69 Uitgever: Stichting Je Maintiendrai Friesland Copyright: NDC mediagroep Mogelijk freelancers Plaats van Uitgave: Leeuwarden [etc.] PPN: 831707887 Verschijningsperiode: 1945-1952 Periode gedigitaliseerd: 1945-1952 Verspreidingsgebied: Regionaal/lokaal Soort artikel: familiebericht Bezit en bezitskenmerk: Tresoar

FD: verloving M.P. Doggen 30 jr en M.P. Beijaarts 34 jr te Blokzijl

DeathView

Overledene: Wilhelmina Johanna Adriana Beijaerts Geslacht: Vrouw Geboorteplaats: Halsteren Leeftijd: 52 jaar Woonplaats: Noordoostpolder Vader: Jan Francis Beijaerts Geslacht: Man Moeder: Lucia van Akkeren Geslacht: Vrouw Relatie: Matheus Petrus Doggen Relatiesoort: Weduwe Gebeurtenis: Overlijden Datum: woensdag 17 juli 1963 Gebeurtenisplaats: Noordoostpolder Documenttype: BS Overlijden Erfgoedinstelling: Nieuw Land ErfgoedcentrumNieuw Land Erfgoedcentrum Plaats instelling: Lelystad Collectiegebied: Flevoland Archief: 787 Registratienummer: 69 Aktenummer: 63 Registratiedatum: 18 juli 1963 Akteplaats: Noordoostpolder Aktesoort: Overlijdensakte

http://www.bayards.biz/stamboom/pdf/stamboom_beijers_van_voxdale.pdf

Shared note

Broer: Johannes Josephus Adrianus Beijaerts Vader: Jan Francis Beijaerts 1862-1938 Geboren op 24 april 1862 - Halsteren,Overleden op 11 maart 1938 - Halsteren Gehuwd op 7 november 1905, Wouw Moeder: Lucia van Akkeren 1872-1962 Geboren op 4 maart 1872 - Wouw, Overleden op 5 februari 1962 - Halsteren Opa + oma: Johannes van Akkeren ca 1834 + Wilhelmina Cornelia Matthijssen Opa + oma: Josephus Cornelis Jozef Cornelis Beijaerts 1830-1905 + Johanna Catharina Adriaansen 1829-1888