Johannes Adrianus van Tiggelen, 19051960 (aged 55 years)

Name
Johannes Adrianus /van Tiggelen/
Nickname
Jan
Birth May 2, 1905

Uit http://www.de-vierschaer-wouw.nl/img/Database%20bidprentjes%20Wouw.pdf: Tiggelen, Johannes Adrianus van Wouw 1905 05 02 Steenbergen 1960 12 16 Doggen, Adriana Wilhelmina

Ook uit bevolkingsregister (www.markiezenhof.nl).

Birth of a sonCornelis Jacobus Maria van Tiggelen
June 26, 1941 (aged 36 years)
Birth of a sonJacobus Aloysius Adrianus van Tiggelen
November 30, 1947 (aged 42 years)
Death December 16, 1960 (aged 55 years)
Shared note: Archief 910

Archief 910 Register 10002 Overlijdensregister 1956-1960 Akte velden Aktenummer 81 Persoons velden Rol overledene Voornaam Johannes Adrianus Achternaam Tiggelen Tussenvoegsel van Plaats geboorte Wouw Plaats overlijden Steenbergen Datum overlijden 16-12-1960 Woonplaats Steenbergen Beroep landbouwer Leeftijd 55 jaar Rol relatie Voornaam Adriana Wilhelmina Achternaam Doggen Rol vader Voornaam Cornelis Achternaam Tiggelen Tussenvoegsel van Rol moeder Voornaam Adriana Cornelia Achternaam Daverveldt

http://www.de-vierschaer-wouw.nl/img/Database%20bidprentjes%20Wouw.pdf: Tiggelen, Johannes Adrianus van Wouw 1905 05 02 Steenbergen 1960 12 16 Doggen, Adriana Wilhelmina

Ook uit bevolkingsregister (www.markiezenhof.nl).

Burial December 21, 1960 (5 days after death)
Family with Adriana Wilhelmina Doggen
himself
wife
Ad_Doggen
19121977
Birth: July 16, 1912 29 24Halsteren
Death: June 5, 1977Roosendaal en Nispen
son
Graf_CJM_v_Tiggelen
19411993
Birth: June 26, 1941 36 28Steenbergen
Death: November 16, 1993Melbourne, Australië
daughter
Private
daughter
Private
son
Jacques_van_Tiggelen_with_his_dogs
19472007
Birth: November 30, 1947 42 35Steenbergen
Death: June 9, 2007Lignac, Frankrijk
son
Private
BirthView

Uit http://www.de-vierschaer-wouw.nl/img/Database%20bidprentjes%20Wouw.pdf: Tiggelen, Johannes Adrianus van Wouw 1905 05 02 Steenbergen 1960 12 16 Doggen, Adriana Wilhelmina

Ook uit bevolkingsregister (www.markiezenhof.nl).

DeathView

Archief 910 Register 10002 Overlijdensregister 1956-1960 Akte velden Aktenummer 81 Persoons velden Rol overledene Voornaam Johannes Adrianus Achternaam Tiggelen Tussenvoegsel van Plaats geboorte Wouw Plaats overlijden Steenbergen Datum overlijden 16-12-1960 Woonplaats Steenbergen Beroep landbouwer Leeftijd 55 jaar Rol relatie Voornaam Adriana Wilhelmina Achternaam Doggen Rol vader Voornaam Cornelis Achternaam Tiggelen Tussenvoegsel van Rol moeder Voornaam Adriana Cornelia Achternaam Daverveldt

http://www.de-vierschaer-wouw.nl/img/Database%20bidprentjes%20Wouw.pdf: Tiggelen, Johannes Adrianus van Wouw 1905 05 02 Steenbergen 1960 12 16 Doggen, Adriana Wilhelmina

Ook uit bevolkingsregister (www.markiezenhof.nl).

Shared note

Gegevens van www.vantiggelen.nu