Jacobus Wilhelmus Holtus, 19372004 (aged 67 years)

Name
Jacobus Wilhelmus /Holtus/
Nickname
Jacques
Birth February 1, 1937 30 28

Death of a maternal grandmotherMaria Elisabeth Kerkhofs
December 5, 1937 (aged 10 months)

Bron Burgerlijke stand - Overlijden Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg Algemeen Toegangnr: 12.038 Inventarisnr: 131 Gemeente: Heerlen Soort akte: Overlijdensakte Aktenummer: 509 Aangiftedatum: 06-12-1937 Overledene Maria Elisabeth Kerkhofs Geslacht: V Overlijdensdatum: 05-12-1937 Leeftijd: 60 Overlijdensplaats: Heerlen Vader Everardus Kerkhofs Moeder Maria Josephina Pronsart Partner Wilhelmus Johannes Doggen Relatie: echtgenote

Death of a maternal grandfatherWilhelmus Johannes Doggen
November 9, 1944 (aged 7 years)

Bron Burgerlijke stand - Overlijden Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg Algemeen Toegangnr: 12.038 Inventarisnr: 2424 Gemeente: Heerlen Soort akte: Overlijdensakte Aktenummer: 859 Aangiftedatum: 10-11-1944 Overledene Wilhelmus Johannes Doggen Geslacht: M Overlijdensdatum: 09-11-1944 Leeftijd: 74 Overlijdensplaats: Heerlen Vader Jan Doggen Moeder Anna Cornelia Luijk Partner Maria Elisabeth Kerkhofs Relatie: wdnr

www.kb.nl Kop: Familiebericht Krantentitel: Limburgsch dagblad Datum, editie: 11-11-1944, Dag Jaargang, nummer: 27, 45 Uitgever: Nieuwe Limburger koerier;Uitgeversmaatschapp? Limburgs Dagblad Copyright: Media Groep Limburg Mogelijk freelancers Plaats van Uitgave: Heerlen PPN: 83245351X Verschijningsperiode: 1918 Periode gedigitaliseerd: 1918-1994 Verspreidingsgebied: Regionaal/lokaal Soort artikel: familiebericht Bezit en bezitskenmerk: Sociaal Historisch centrum voor Limburg T 501

Burial of a maternal grandfatherWilhelmus Johannes Doggen
November 13, 1944 (aged 7 years)
Death of a fatherJacques Eduard Holtus
December 25, 1965 (aged 28 years)
Burial of a fatherJacques Eduard Holtus
December 29, 1965 (aged 28 years)
Death of a motherMaria Elisabeth Doggen
May 10, 2000 (aged 63 years)

http://www.bidprentjesbank.nl/bank-tt/data/D/DIB-DOK.htm Doggen.Maria.E v 19-08-1908 Heerlen 10-05-2000 Heerlen Holtus Jacques

Burial of a motherMaria Elisabeth Doggen

Death March 4, 2004 (aged 67 years)

Burial
Family with parents
father
Holtus
19061965
Birth: November 25, 1906Duisburg-Ruhrort, Duitsland
Death: December 25, 1965Heerlen
mother
Graf_Doggen_Holtus
19082000
Birth: August 19, 1908 38 30Heerlen
Death: May 10, 2000Heerlen
Civil marriage Civil marriageOctober 11, 1934Heerlen
2 years
himself
19372004
Birth: February 1, 1937 30 28
Death: March 4, 2004