A.P.C.F. Doggen, 19652009 (aged 44 years)

Name
A.P.C.F. /Doggen/
Nickname
Armand
Birth May 3, 1965 38
Death of a paternal grandmotherWilhelmina Cornelia Dekkers
July 5, 1971 (aged 6 years)
Burial of a paternal grandmotherWilhelmina Cornelia Dekkers
July 9, 1971 (aged 6 years)
Death of a fatherJohannes Cornelis Doggen
December 2, 1991 (aged 26 years)
Cremation of a fatherJohannes Cornelis Doggen
December 6, 1991 (aged 26 years)
Death November 9, 2009 (aged 44 years)

Roofs 2009-11-32 Nieuwslijn Persbericht In memoriam Mr. Armand Doggen (1965-2009) Op maandag 9 november is Mr. Armand P.C.F. Doggen overleden. Armand trad in 1998, na zes jaar als advocaat te hebben gewerkt, aan als adjunct directeur aan bij Vebidak onder Dick Jonkers. Zijn kennismaking met de dakenbranche zou leiden tot een lan gdurige samenwerking met de redactie van Roofs. In 1999 kreeg hij de kans om een centrum voor aanbesteding in de bouw op te richten: ACA B&U. Een vraagbaak waar alle kennis rond het aanbesteden in de bouw was samengebald en waar menigeen terecht kon met zijn vragen. Met de Armand eigen grondige aanpak zijn alle aspecten rond aanbesteden in de bouw onderzocht, zelfs vergeleken met de aanbestedingsprocedures in overige Europese landen, en op schrift gesteld. Armand initieerde opleidingen in het land over aanbesteden en heeft veel, zeer veel opiniestukken, columns en artikelen gepubliceerd in onder meer de Roofs, de Cobouw, het Financieel Dagblad en Dakenraad. Armand heeft het juridische deel geschreven en geredigeerd van de uitgave van Stichting Dakpromotie: Model Prestatiegerichte Onderhoudsovereenkomst Platte Daken. Hij heeft het juridische uitpluiswerk verricht voor menig onderwerp waar de Stichting Dakpromotie aandacht aan heeft besteed, waaronder aansprakelijkheid, veiligheid, contractvorming en bestuur. Werk wat op de achtergrond gebeurt, kenmerkend voor Armand. Met Armand verliezen wij een aimabel mens. Wij wensen zijn vrouw en twee dochte rs alle sterkte in het verwerken van het grote verlies.

http://www.mstsnl.net/burhoven/antecedenten-juristen-d.htm DOGGEN A.P.C.E. Advocaat bij Doggen c.s. ; beëdiging 1993 Postbus 9948 , 3506 GX Utrecht

Family with parents
father
fam_Doggen_Roeken
19261991
Birth: August 31, 1926 44 38Kruisland
Death: December 2, 1991Breda
mother
Private
brother
Private
sister
Private
elder brother
Johnnie_Doggen1
19591959
Birth: September 10, 1959 33Nicerie (Wageningen), Suriname
Death: December 9, 1959Nicerie (Wageningen), Suriname
6 years
himself
Doggen_Armand
19652009
Birth: May 3, 1965 38Biddinghuizen
Death: November 9, 2009Bussum
Family with Private
himself
Doggen_Armand
19652009
Birth: May 3, 1965 38Biddinghuizen
Death: November 9, 2009Bussum
wife
Private
daughter
Private
daughter
Private
DeathView

Roofs 2009-11-32 Nieuwslijn Persbericht In memoriam Mr. Armand Doggen (1965-2009) Op maandag 9 november is Mr. Armand P.C.F. Doggen overleden. Armand trad in 1998, na zes jaar als advocaat te hebben gewerkt, aan als adjunct directeur aan bij Vebidak onder Dick Jonkers. Zijn kennismaking met de dakenbranche zou leiden tot een lan gdurige samenwerking met de redactie van Roofs. In 1999 kreeg hij de kans om een centrum voor aanbesteding in de bouw op te richten: ACA B&U. Een vraagbaak waar alle kennis rond het aanbesteden in de bouw was samengebald en waar menigeen terecht kon met zijn vragen. Met de Armand eigen grondige aanpak zijn alle aspecten rond aanbesteden in de bouw onderzocht, zelfs vergeleken met de aanbestedingsprocedures in overige Europese landen, en op schrift gesteld. Armand initieerde opleidingen in het land over aanbesteden en heeft veel, zeer veel opiniestukken, columns en artikelen gepubliceerd in onder meer de Roofs, de Cobouw, het Financieel Dagblad en Dakenraad. Armand heeft het juridische deel geschreven en geredigeerd van de uitgave van Stichting Dakpromotie: Model Prestatiegerichte Onderhoudsovereenkomst Platte Daken. Hij heeft het juridische uitpluiswerk verricht voor menig onderwerp waar de Stichting Dakpromotie aandacht aan heeft besteed, waaronder aansprakelijkheid, veiligheid, contractvorming en bestuur. Werk wat op de achtergrond gebeurt, kenmerkend voor Armand. Met Armand verliezen wij een aimabel mens. Wij wensen zijn vrouw en twee dochte rs alle sterkte in het verwerken van het grote verlies.

http://www.mstsnl.net/burhoven/antecedenten-juristen-d.htm DOGGEN A.P.C.E. Advocaat bij Doggen c.s. ; beëdiging 1993 Postbus 9948 , 3506 GX Utrecht

Shared note

Laat zijn vrouw en 2 dochters na.

Media object
Media object
Media object
Media object