Adrianus Franciscus Rommens, 19162000 (aged 84 years)

Name
Adrianus Franciscus /Rommens/
Nickname
Jos
Birth January 24, 1916 29 30

Geboorteregister 1916 Bekijk Akten

Bron: Burgerlijke StandregisterSoort registratie: geboorteakte (Akte)datum: 24-01-1916 Plaats: Ginneken en Bavel Zoon Adrianus Franciscus Rommens geboren 24-01-1916 te Ginneken en Bavel Vader Bernardus Petrus Rommens Moeder Johanna van den Berg

Death of a paternal grandmotherJacoba Hereijgers
February 1, 1919 (aged 3 years)

Register Etten-Leur, Overlijdensregister 1919, aktenummer 17 Datum overlijden 01-02-1919 Overledene Jacoba Herijgers Relatie Cornelis Rommens Vader Joannes Franciscus Hereijgers Moeder Joanna Broekhoven

Death of a maternal grandfatherAdrianus van den Berg
August 16, 1925 (aged 9 years)

www.familysearch.org xxx Aktenummer Aktedatum Overledene , jaar Partner Vader overledene (overleden) Moeder overledene (overleden) Overlijdensdatum , uur Overlijdensplaats Geboorteplaats Getuigen

Register Etten-Leur, Overlijdensregister 1925, aktenummer 80 Datum overlijden 16-08-1925 Overledene Adrianus van den Berg Relatie Wilhelmina Vermunt Vader Henricus van den Berg Moeder Antonia Vermeulen

Birth of a sonBernardus Jacobus Cornelis Rommens
December 3, 1944 (aged 28 years)
Birth of a sonJacobus Adrianus Wilhelmus Rommens
July 29, 1946 (aged 30 years)
Death of a fatherBernardus Petrus Rommens
March 18, 1958 (aged 42 years)

Register Standdaarbuiten, Overlijdensregister 1958, aktenummer 4 Datum overlijden 18-03-1958 Overledene Bernardus Petrus Rommens Relatie Johanna van den Berg Vader Cornelis Rommens Moeder Jacoba Hereijgers

Begraven Standdaarbuiten uit gegevens genealogie Rommens

Death of a motherJohanna van den Berg
January 23, 1973 (aged 56 years)
birth registration

Burial of a fatherBernardus Petrus Rommens

Burial of a motherJohanna van den Berg

Death December 31, 2000 (aged 84 years)
Burial January 4, 2001 (4 days after death)
Family with parents
father
18861958
Birth: April 5, 1886 41 41Etten-Leur
Death: March 18, 1958Standdaarbuiten
mother
18851973
Birth: May 3, 1885 30 27Etten
Death: January 23, 1973Roosendaal
Civil marriage Civil marriageJanuary 11, 1911Etten-Leur
5 years
himself
Rommens_Jos
19162000
Birth: January 24, 1916 29 30Ginneken en Bavel
Death: December 31, 2000Marknesse
Family with Wilhelmina Adriana Louisa Doggen
himself
Rommens_Jos
19162000
Birth: January 24, 1916 29 30Ginneken en Bavel
Death: December 31, 2000Marknesse
wife
mien_doggen
19162007
Birth: July 21, 1916 33 28Kruisland
Death: October 23, 2007Emmeloord
daughter
Private
son
OA_B_Rommens
19442017
Birth: December 3, 1944 28 28Marknesse
Death: December 19, 2017
20 months
son
JAW_Rommens
19462015
Birth: July 29, 1946 30 30Marknesse
Death: April 17, 2015
daughter
Private
son
Private
son
Private
son
Private
daughter
Private
daughter
Private
BirthView

Geboorteregister 1916 Bekijk Akten

Bron: Burgerlijke StandregisterSoort registratie: geboorteakte (Akte)datum: 24-01-1916 Plaats: Ginneken en Bavel Zoon Adrianus Franciscus Rommens geboren 24-01-1916 te Ginneken en Bavel Vader Bernardus Petrus Rommens Moeder Johanna van den Berg

Media object
Media object
Media object
Media object
Media object
Media object
Media object
Media object
Media object
Media object