Johannes Mattheus Petrus Maria Doggen, 19591959 (aged 2 months)

Name
Johannes Mattheus Petrus Maria /Doggen/
Nickname
Johnnie Johnny
Family with parents
father
fam_Doggen_Roeken
19261991
Birth: August 31, 1926 44 38Kruisland
Death: December 2, 1991Breda
mother
Private
brother
Private
sister
Private
himself
Johnnie_Doggen1
19591959
Birth: September 10, 1959 33Nicerie (Wageningen), Suriname
Death: December 9, 1959Nicerie (Wageningen), Suriname
6 years
younger brother
Doggen_Armand
19652009
Birth: May 3, 1965 38Biddinghuizen
Death: November 9, 2009Bussum
DeathView

http://deniekasan.wordpress.com/familieberichten-suriname/geruimde-en-te-ruime-graven-%C2%B4heilig-verbond%C2%B4/ 1) Doggen, Johannes M. +1959

Graf in 2009 of eerder geruimd vlgs http://deniekasan.wordpress.com/familieberichten-suriname/geruimde-en-te-ruime-graven-%C2%B4heilig-verbond%C2%B4/ Johannes M. Doggen was begraven op de RK begraafplaats "Helig Verbond" te Paramaribo; Schietbaanweg, Paramaribo, Suriname

Media object
Media object
Media object
Media object