Marianna Josephina Doggen, 19182008 (aged 89 years)

Name
Marianna Josephina Doggen
Nickname
Fien
Birth May 18, 1918 48 40
birth registration May 21, 1918 (aged 3 days)

Death of a motherMaria Elisabeth Kerkhofs
December 5, 1937 (aged 19 years)
Death of a fatherWilhelmus Johannes Doggen
November 9, 1944 (aged 26 years)
Burial of a fatherWilhelmus Johannes Doggen
November 13, 1944 (aged 26 years)
Death of a husbandCornelis Jozef Gerard Huijs
May 26, 1976 (aged 58 years)
Burial of a husbandCornelis Jozef Gerard Huijs
June 1, 1976 (aged 58 years)
Death of a brotherPetrus Antonius Lambertus Doggen
April 1, 1978 (aged 59 years)
Shared note: www.kb.nl
Burial of a brotherPetrus Antonius Lambertus Doggen
April 6, 1978 (aged 59 years)
Death of a brotherCornelis Jozef Doggen
October 26, 1979 (aged 61 years)
Burial of a brotherCornelis Jozef Doggen
October 30, 1979 (aged 61 years)
Death of a sisterMaria Elisabeth Doggen
May 10, 2000 (aged 81 years)
Death February 2, 2008 (aged 89 years)
Burial February 7, 2008 (5 days after death)
Family with parents
father
Wilhelmus Johannes Doggen
18691944
Birth: December 6, 1869 32 30Kapelle
Death: November 9, 1944Heerlen
mother
Graf_Doggen_Holtus
18771937
Birth: September 29, 1877Oud-Vroenhoven
Death: December 5, 1937Heerlen
Marriage
Marriage: October 25, 1900Kruiningen
9 months
elder sister
19011901
Birth: July 12, 1901 31 23Heerlen
Death: August 22, 1901Heerlen
15 months
elder brother
CJ_Doggen_overlijden
19021979
Birth: October 14, 1902 32 25Heerlen
Death: October 26, 1979Heerlen
2 years
elder sister
19051905
Birth: January 25, 1905 35 27Heerlen
Death: May 8, 1905Heerlen
15 months
elder brother
19061978
Birth: May 2, 1906 36 28Heerlen
Death: April 1, 1978Heerlen
2 years
elder sister
Graf_Doggen_Holtus
19082000
Birth: August 19, 1908 38 30Heerlen
Death: May 10, 2000Heerlen
10 years
herself
Fien_Huijs_Doggen
19182008
Birth: May 18, 1918 48 40Heerlen
Death: February 2, 2008Sittard
Family with Cornelis Jozef Gerard Huijs
husband
Huys_Cor_ 26-05-1976
19171976
Birth: November 4, 1917Heerlen
Death: May 26, 1976Heerlen
herself
Fien_Huijs_Doggen
19182008
Birth: May 18, 1918 48 40Heerlen
Death: February 2, 2008Sittard
son
Private
BirthView

http://www.bidprentjesbank.nl/bank-tt/data/D/DIB-DOK.htm Doggen.Fien v 18-5-1918 Heerlen 2-2-2008 Sittard Huijs.Cor

Kind Marianna Josephina Doggen Woonplaats Heerlen Vader Wilhelmus Johannes Doggen Woonplaats Heerlen Moeder Maria Elisabeth Kerkhofs Woonplaats Heerlen Gebeurtenis Geboorte Datum 18-05-1918 Gebeurtenisplaats Heerlen Documenttype BS Geboorte Erfgoedinstelling Rijckheyt, centrum voor regionale geschiedenis Plaats instelling Heerlen Collectiegebied Limburg Archief 015-03 Registratienummer 138 Aktenummer 471 Registratiedatum 21-05-1918 Akteplaats Heerlen Collectie Geboorteakten gemeente Heerlen, 1918

DeathView

http://www.bidprentjesbank.nl/bank-tt/data/D/DIB-DOK.htm Doggen.Fien v 18-5-1918 Heerlen 2-2-2008 Sittard Huijs.Cor

www.graftombe.nl Doggen, Fien M. Meer acties: Voeg foto toe aan aanvraaglijst Zoek met deze achternaam Voeg achternaam toe aan namenmonitor Voornaam Fien M. Achternaam Doggen Begraafplaats Sittard Vrangendael Geboortedatum 1916 Overlijdensdatum 2008 Geboorteplaats Overlijdensplaats Foto Id 4250 Familie informatie: Voornaam Achternaam Begraafplaats Geboortedatum Overlijdensdatum Foto Id Cor J.G. Huys Sittard Vrangen... 1917 1976 4250

www.online-familieberichten.nl Limburger 05-02-2008 Overleden Fien Doggen 89 jaar wed./wednr. van Cor Huijs 18-05-1918 02-02-2008 Sittard Begraven te Sittard uitvaart op 7 februari

http://www.online-begraafplaatsen.nl/zerken.asp?voornaam=f%25&achternaam=doggen&g=493940&char=D&view=zoek&name=&persid=764088

Shared note

Gegevens deels uit www.kb.nl Kop: Familiebericht Krantentitel: Limburgsch dagblad Datum, editie: 07-10-1944, Dag Jaargang, nummer: 27, 16 Uitgever: Nieuwe Limburger koerier;Uitgeversmaatschapp? Limburgs Dagblad Copyright: Media Groep Limburg Mogelijk freelancers Plaats van Uitgave: Heerlen PPN: 83245351X Verschijningsperiode: 1918 Periode gedigitaliseerd: 1918-1994 Verspreidingsgebied: Regionaal/lokaal Soort artikel: familiebericht Bezit en bezitskenmerk: Sociaal Historisch centrum voor Limburg T 501

Media object
Media object
Media object
Media object
Media object
Media object