Leonie van den Bosch, 19021994 (aged 91 years)

Name
Leonie /van den Bosch/
Nickname
Lenie
Birth December 30, 1902

Kind:Leonie van den Bosch Geslacht:Vrouw Geboorteplaats:Heerlen Geboortedatum:dinsdag 30 december 1902 Vader:Peter Jozef van den Bosch Moeder:Maria Elisabeth Gielen Gebeurtenis:Geboorte Datum:dinsdag 30 december 1902 Plaats:Heerlen Documenttype:BS Geboorte Erfgoedinstelling:Regionaal Historisch Centrum Limburg Plaats instelling:Maastricht Collectiegebied:Limburg Archief:12.038 Registratienummer:32 Documentnummer:273 Registratiedatum:31 december 1902 Plaats:Heerlen

birth registration December 30, 1902 (aged 0 days)

Birth of a sonWillem Jozef Doggen
about 1928 (aged 25 years)
Shared note: waaarschijnlijk

waaarschijnlijk www.kb.nl Kop: Familiebericht Krantentitel: Limburger koerier : provinciaal dagblad Datum, editie: 08-09-1928, Dag Jaargang, nummer: 82, 212 Uitgever: K. Weyerhorst Plaats van Uitgave: Heerlen PPN: 832453390 Verschijningsperiode: 1892-1944 Periode gedigitaliseerd: 1891-1944 Verspreidingsgebied: Regionaal/lokaal Soort artikel: familiebericht Bezit en bezitskenmerk: KB C 51

FD geboorte ws 30-augustus tot 5 september 1928

Death of a sonWillem Jozef Doggen
July 23, 1930 (aged 27 years)

Archieflocatie Regionaal Historisch Centrum Limburg Algemeen Toegangnr: 12.038 Inventarisnr: 128 Gemeente: Heerlen Soort akte: Overlijdensakte Aktenummer: 397 Aangiftedatum: 24-07-1930 Overledene Willem Jozef Doggen Geslacht: M Overlijdensdatum: 23-07-1930 Leeftijd: 2 Overlijdensplaats: Heerlen Vader Petrus Antonius Lambertus Doggen Moeder Leonie Van Den Bosch Partner Relatie: zoon

www.allelimburgers.nl Feit ID 525063 Type Overlijdensaangifte Bron Heerlen, Genlias overlijden Feit datum 23-07-1930 Plaatsnaam Heerlen Geneatomen Overledene Doggen, Willem Jozef Geboorteplaats=Heerlen Leeftijd=2 Overlijdensplaats=Heerlen Relatie=zoon Vader van de overledene Doggen, Petrus Antonius Lambertus Moeder van de overledene Van Den Bosch, Leonie

Death of a husbandPetrus Antonius Lambertus Doggen
April 1, 1978 (aged 75 years)
Shared note: www.kb.nl

www.kb.nl Kop: Familiebericht Krantentitel: Limburgsch dagblad Datum, editie: 03-04-1978, Dag Jaargang, nummer: 60, 78 Uitgever: Nieuwe Limburger koerier;Uitgeversmaatschapp? Limburgs Dagblad Copyright: Media Groep Limburg Mogelijk freelancers Plaats van Uitgave: Heerlen PPN: 83245351X Verschijningsperiode: 1918 Periode gedigitaliseerd: 1918-1994 Verspreidingsgebied: Regionaal/lokaal Soort artikel: familiebericht Bezit en bezitskenmerk: KB C 101

http://www.bidprentjes-archief.nl/bidprentjes/71131/peter-doggen: Achternaam Doggen Voornamen Peter Geslacht Man Datum geboorte 02-05-1906 Plaats geboorte Heerlen Datum overlijden 01-04-1978 Plaats overlijden Heerlen Datum begraven 06-04-1978 Plaats begraven Heerlerheide Datum crematie Plaats crematie Partner Leonie van den Bosch

http://www.heemkundelandgraaf.nl/bidtot%20dec%202016.pdf DOGGEN, Peter, geboren op 02-05-1906 te Heerlen, overleden op 01-04-1978 te Heerlen op 71-jarige leeftijd, begraven op 06-04-1978 te Heerlerheide Heerlen, echtgenoot van Bosch van den Leonie.

Burial of a husbandPetrus Antonius Lambertus Doggen
April 6, 1978 (aged 75 years)
Burial January 1, 1994 (aged 91 years)
Death January 28, 1994 (aged 91 years)
Shared note: www.kb.nl

www.kb.nl Kop: Familiebericht Krantentitel: Limburgsch dagblad Datum, editie: 29-01-1994, Dag Jaargang, nummer: 76, 24 Uitgever: Nieuwe Limburger koerier;Uitgeversmaatschapp? Limburgs Dagblad Copyright: Media Groep Limburg Mogelijk freelancers Plaats van Uitgave: Heerlen PPN: 83245351X Verschijningsperiode: 1918 Periode gedigitaliseerd: 1918-1994 Verspreidingsgebied: Regionaal/lokaal Soort artikel: familiebericht Bezit en bezitskenmerk: KB C 101

Family with Petrus Antonius Lambertus Doggen
husband
19061978
Birth: May 2, 1906 36 28Heerlen
Death: April 1, 1978Heerlen
herself
19021994
Birth: December 30, 1902Heerlen
Death: January 28, 1994Heerlen
daughter
Private
son
Private
son
19281930
Birth: about 1928 21 25Heerlen
Death: July 23, 1930Heerlen
BirthView

Kind:Leonie van den Bosch Geslacht:Vrouw Geboorteplaats:Heerlen Geboortedatum:dinsdag 30 december 1902 Vader:Peter Jozef van den Bosch Moeder:Maria Elisabeth Gielen Gebeurtenis:Geboorte Datum:dinsdag 30 december 1902 Plaats:Heerlen Documenttype:BS Geboorte Erfgoedinstelling:Regionaal Historisch Centrum Limburg Plaats instelling:Maastricht Collectiegebied:Limburg Archief:12.038 Registratienummer:32 Documentnummer:273 Registratiedatum:31 december 1902 Plaats:Heerlen

DeathView

www.kb.nl Kop: Familiebericht Krantentitel: Limburgsch dagblad Datum, editie: 29-01-1994, Dag Jaargang, nummer: 76, 24 Uitgever: Nieuwe Limburger koerier;Uitgeversmaatschapp? Limburgs Dagblad Copyright: Media Groep Limburg Mogelijk freelancers Plaats van Uitgave: Heerlen PPN: 83245351X Verschijningsperiode: 1918 Periode gedigitaliseerd: 1918-1994 Verspreidingsgebied: Regionaal/lokaal Soort artikel: familiebericht Bezit en bezitskenmerk: KB C 101