Maria de Jongh, 1744

Name
Maria /de Jongh/
Nickname
Marie
Birth September 1744 31

Gemeente Steenbergen Brontype Boek Type register Doop-, Trouw- en Begraafregisters (DTB) Archiefnummer 903 Archiefnaam Doop-, trouw- en begraafboeken Steenbergen Inventarisnummer 2 Registernaam RK doop- en trouwboek 1723-1744 - doop 1728-1744 Code BOZ214000003 Periode register 1728-1744 Religie katholiek Pagina 261 Plaats doop Steenbergen Datum doop 10-09-1744 Kind Maria de Jongh Datum doop 10-09-1744 Vader Adrianus de Jongh Moeder Helena Dogge Getuige 1 Elisabeth de Jongh Getuige 2 Petrus Dogge

Christening September 10, 1744 31 (aged 0)
Birth of a sisterCatharina de Jongh
April 1746 (aged 1 year)

Gemeente Steenbergen Brontype Boek Type register Doop-, Trouw- en Begraafregisters (DTB) Archiefnummer 903 Archiefnaam Doop-, trouw- en begraafboeken Steenbergen Inventarisnummer 5 Registernaam RK doopboek 1745-1773 Code BOZ214000008 Periode register 1745-1773 Religie katholiek Pagina 15 Plaats doop Steenbergen Datum doop 30-04-1746 Kind Catharina de Jongh Datum doop 30-04-1746 Vader Adrianus de Jongh Moeder Helena Dogge Getuige 1 Marinus Lodders Getuige 2 Maria Dogge

Christening of a sisterCatharina de Jongh
April 30, 1746 (aged 1 year)
Birth of a sisterMaria de Jongh
December 1750 (aged 6 years)

Gemeente Steenbergen Brontype Boek Type register Doop-, Trouw- en Begraafregisters (DTB) Archiefnummer 903 Archiefnaam Doop-, trouw- en begraafboeken Steenbergen Inventarisnummer 5 Registernaam RK doopboek 1745-1773 Code BOZ214000008 Periode register 1745-1773 Religie katholiek Pagina 48 Plaats doop Steenbergen Datum doop 15-12-1750 Kind Maria de Jongh Datum doop 15-12-1750 Vader Adrianus de Jongh Moeder Helena Dogge Getuige 1 Joanna de Jongh Getuige 2 Joannes Dogge

Christening of a sisterMaria de Jongh
December 15, 1750 (aged 6 years)
Marriage of a parentTheodorus EngelenHelena DoggenView this family
May 12, 1754 (aged 9 years)

Archief 903 Doop-, trouw- en begraafboeken Steenbergen Register 8 RK trouwboek 1745-1772 Akte velden Soort registratie trouwakte Plaats trouwen Steenbergen Datum trouwen 12-05-1754 Persoons velden Rol bruidegom Voornaam Theodorus Achternaam Engelen Rol bruid Voornaam Helena Achternaam Dogge

FD: Dispensatie geen Getuigen: Jacobus Berge en Elizabetha Lammers

Birth of a half-sisterAdriana Engele
June 1756 (aged 11 years)

Gemeente Steenbergen Brontype Boek Type register Doop-, Trouw- en Begraafregisters (DTB) Archiefnummer 903 Archiefnaam Doop-, trouw- en begraafboeken Steenbergen Inventarisnummer 5 Registernaam RK doopboek 1745-1773 Code BOZ214000008 Periode register 1745-1773 Religie katholiek Pagina 82 Plaats doop Steenbergen Datum doop 08-06-1756 Kind Adriana Engele Datum doop 08-06-1756 Vader Theodorus Engele Moeder Helena Dogge Getuige 1 Maria Engele Getuige 2 Nicolaus de Jongh

Christening of a half-sisterAdriana Engele
June 8, 1756 (aged 11 years)
Death of a motherHelena Doggen
February 10, 1790 (aged 45 years)
Shared note: Plaats Wouw

Plaats Wouw Bron Doop-, Trouw- en Begraafregisters (DTB) Deel DTB_B_WOW_065 Archiefnummer Rkw Inventarisnummer 65 Soort registratie begraafakte Datum overlijden 10-02-1790 Overledene Helena Dogge Diversen overleden te Wouw, 79 jaar, gehuwd

- vanwege berekende geboortejaar uit de overlijdensakte met leeftijd - en gehuwd

Death of a fatherAdrianus Claessen de Jongh

Adrianus is ouder geworden dan Helena want in haar begraafakte staat gehuwd. Klopt maar niet met Adrianus de Jongh. Zij s dan ws gehuwd met Theodorus van Engelen.

Burial of a motherHelena Doggen

Death

Leeft nog in mei 1746 maar waarschijnlijk niet meer bij de geboorte van haar zus Maria in dec 1750. Uit Han Leune Bevolking platteland Steenbergen mei 1746

Family with parents
father
mother
17121790
Birth: December 1712 27 33Heerle
Death: February 10, 1790Wouw
Civil marriage Civil marriageJanuary 17, 1739Steenbergen
Religious marriage Religious marriageJanuary 18, 1739Steenbergen
2 years
elder sister
1740
Birth: December 1740 28Steenbergen
Death:
2 years
elder brother
1742
Birth: November 1742 29Steenbergen
Death:
23 months
herself
1744
Birth: September 1744 31Steenbergen
Death:
20 months
younger sister
1746
Birth: April 1746 33Steenbergen
Death:
5 years
younger sister
1750
Birth: December 1750 38Steenbergen
Death:
Father’s family with Catharina Maertens Opdorp
father
step-mother
Civil marriage Civil marriageAugust 20, 1719Wouw
19 months
half-brother
1721
Birth: February 1721
Death:
3 years
half-brother
1723
Birth: August 1723
Death:
3 years
half-sister
1726
Birth: September 1726
Death:
4 years
half-sister
1730
Birth: October 1730
Death:
3 years
half-brother
1733
Birth: November 1733
Death:
3 years
half-brother
1736
Birth: September 1736
Death:
Mother’s family with Theodorus Engelen
step-father
mother
17121790
Birth: December 1712 27 33Heerle
Death: February 10, 1790Wouw
Civil marriage Civil marriageMay 12, 1754Steenbergen
2 years
half-sister
1756
Birth: June 1756 43Steenbergen
Death:
BirthView

Gemeente Steenbergen Brontype Boek Type register Doop-, Trouw- en Begraafregisters (DTB) Archiefnummer 903 Archiefnaam Doop-, trouw- en begraafboeken Steenbergen Inventarisnummer 2 Registernaam RK doop- en trouwboek 1723-1744 - doop 1728-1744 Code BOZ214000003 Periode register 1728-1744 Religie katholiek Pagina 261 Plaats doop Steenbergen Datum doop 10-09-1744 Kind Maria de Jongh Datum doop 10-09-1744 Vader Adrianus de Jongh Moeder Helena Dogge Getuige 1 Elisabeth de Jongh Getuige 2 Petrus Dogge

DeathView

Leeft nog in mei 1746 maar waarschijnlijk niet meer bij de geboorte van haar zus Maria in dec 1750. Uit Han Leune Bevolking platteland Steenbergen mei 1746

Shared note

Leeft nog in mei 1746