Adriana Petronella Antonia van Meel, 19191987 (aged 68 years)

Name
Adriana Petronella Antonia /van Meel/
Nickname
Nelly
Birth September 28, 1919

Uit http://www.de-vierschaer-wouw.nl/img/Database%20bidprentjes%20Wouw.pdf: Geboren te Zegge op 28-09-1919 Gestorven te Wouw op 16-11-1987

Geboorteregister 1919 Bron: burgerlijke standregister Soort registratie: geboorteakte (Akte)datum: 28-09-1919 Plaats: Rucphen Kind Adriana Petronella Antonia van Meel geboren 28-09-1919 te Rucphen Vader Adrianus van Meel Moeder Johanna Petronella Laanen

Bronvermelding Geboorteregister 1919, aktenummer 151 Gemeente: Rucphen Periode: 1919

Death November 16, 1987 (aged 68 years)

Uit http://www.de-vierschaer-wouw.nl/img/Database%20bidprentjes%20Wouw.pdf: Geboren te Zegge op 28-09-1919 Gestorven te Wouw op 16-11-1987

Burial November 20, 1987 (4 days after death)
Family with Gijsbertus Wilhelmus Doggen
husband
Bertus_Doggen_xxx
19201993
Birth: August 25, 1920 38 32Kruisland
Death: May 17, 1993Wouw
herself
Meel_Adriana_Petronella_Antonia_van_1987_11_16
19191987
Birth: September 28, 1919Zegge
Death: November 16, 1987Wouw
daughter
Private
daughter
Private
BirthView

Uit http://www.de-vierschaer-wouw.nl/img/Database%20bidprentjes%20Wouw.pdf: Geboren te Zegge op 28-09-1919 Gestorven te Wouw op 16-11-1987

Geboorteregister 1919 Bron: burgerlijke standregister Soort registratie: geboorteakte (Akte)datum: 28-09-1919 Plaats: Rucphen Kind Adriana Petronella Antonia van Meel geboren 28-09-1919 te Rucphen Vader Adrianus van Meel Moeder Johanna Petronella Laanen

Bronvermelding Geboorteregister 1919, aktenummer 151 Gemeente: Rucphen Periode: 1919

DeathView

Uit http://www.de-vierschaer-wouw.nl/img/Database%20bidprentjes%20Wouw.pdf: Geboren te Zegge op 28-09-1919 Gestorven te Wouw op 16-11-1987