Cornelia Doggen, 17561821 (aged 65 years)

Name
Cornelia Doggen
Nickname
Anna en of Cornelia
Birth about 1756
Shared note: Mogelijkheden
Marriage licenseDaniel de RijckView this family
April 24, 1790 (aged 34 years)
Civil marriageDaniel de RijckView this family
May 9, 1790 (aged 34 years)
Shared note: Plaats Wouw
Religious marriageDaniel de RijckView this family
May 9, 1790 (aged 34 years)
Birth of a sonJoannes de Rijk
March 1792 (aged 36 years)

Christening of a sonJoannes de Rijk
March 7, 1792 (aged 36 years)
Birth of a daughterDympna de Rijk
November 1796 (aged 40 years)
Christening of a daughterDympna de Rijk
November 4, 1796 (aged 40 years)
Marriage of a childCornelius ScheurbiersDympna de RijkView this family
October 7, 1819 (aged 63 years)
Death January 18, 1821 (aged 65 years)
death registration January 19, 1821 (1 day after death)

Family with Daniel de Rijck
husband
17521829
Birth: August 1752Moerstraten
Death: May 22, 1829Bergen op Zoom
herself
17561821
Birth: about 1756Wouw
Death: January 18, 1821Bergen op Zoom
Marriage
Marriage: May 9, 1790Wouw
Marriage
Marriage: May 9, 1790Wouw
23 months
son
1792
Birth: March 1792 39 36
Death:
5 years
daughter
17961869
Birth: November 1796 44 40Bergen op Zoom
Death: July 11, 1869Bergen op Zoom
BirthView

Mogelijkheden 1771 3382 Adrianus + Dingena (FD: Nee, na reeds 5 maanden overleden) 1754 2729 Joannes + Joanna van Litsen (FD: andere naam!) Geboren te Heerle 1748 2746 Joannes + Joanna van Litsen (FD: andere naam!) Geboren te Moestraten 1743 2961 Joannes + Joanna van Litsen Geboren te Steenbergen?? 1763 3358 Joannes + Adriana Hertoghs Geboren te Bergen op Zoom

Vlgs trouwregister geboren te Moerstraten

http://users.myonline.be/~tdn34301/Bestanden/f3doggen/f3doggen.htm VIII.319 Cornelia (Anna Cornelia) DOGGEN (DOUWE), geboren op 08-11-1761 te Wouw,Nederland (getuige(n): Andreas de Waal en Adriana Hubertse Stoffelen), overleden op 09-10-1836 te Wouw,Nederland op 74-jarige leeftijd, dochter van Adrianus Rochusse DO GGEN (zie VII.171) en Elizabeth Matthijsse RAATS (RAEDS). Ondertrouwd op 24-04-1790 te Wouw,Nederland, gehuwd op 28-jarige leeftijd op 09-05-1790 te Wouw,Nederland (getuige(n): Joannes Vriens en Adriana Fabri) met Danielis DE RIJK, 37 jaar oud, Arbeider, geboren op 12-08-1752 te Wouw,Nederland (getuige(n) : Adrianus Mutsaers en Maria Fraters), overleden op 22-05-1829 te Bergen op Zoom,Nederland op 76-jarige leeftijd, zoon van Dingemannus DE RIJK en Margaritha Daniels VERHAGEN. Uit dit huwelijk: 1. Joannes, geboren op 07-03-1792 te Bergen op Zoom,Nederland (getuige(n): Cornelius de Rijk en Adriana Dogge). 2. Dymphna (zie IX.480).

Geboorteplaats van Cornelia: Wouw vlgs Ned Geref. huwelijksregister, doopregister dochter Dympna en zoon Joannes (waar zij zelf aale 3 bij was!!) Bergen op Zoom vlgs haar overlijdensakte (waar zij niet meer bij was!)

Vader van (Anna) Cornelia is Johannes Doggen vlgs overlijdensakte (Een zus of tante) Adriana Dogge als getuige bij doop van Dympna de Rijk. (Een broer of oom?) Adrianus Dogge als getuige bij geboorte van Joannes de Rijk. In de eigen overlijdens- en huwelijkakte staat zij als Cornelia (niet Anna Cornelia) genoemd.

MarriageView

Plaats Wouw Bron Doop-, Trouw- en Begraafregisters (DTB) Deel DTB_T_WOW_064 Archiefnummer Rkw Inventarisnummer 64 Soort registratie trouwakte Datum huwelijk 09-05-1790 Bruidegom Daniel de Reijck !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Diversen ex dorp Bruid Cornelia Dogge Diversen ex dorp FD: Pagina 9 van 291 Getuige Joes Vriens en Adriana Fabri

Plaats Wouw Bron Doop-, Trouw- en Begraafregisters (DTB) Deel DTB_T_WOW_010 Archiefnummer Ngw Inventarisnummer 10 Soort registratie trouwakte Datum huwelijk 09-05-1790 Datum ondertrouw 24-04-1790 Bruidegom Daniel de Rijk Diversen j.m., geboren en wonende te Moerstraten Bruid Cornelia Doggen Diversen j.d., geboren onder Wouw, wonende te Moerstraten, kerkelijk onder Wouw

www.bhic.nl: Bruidegom Daniel de Rijk Geboorteplaats Moerstraten Woonplaats Moerstraten Bruid Cornelia Doggen Woonplaats Moerstraten, kerkelijk onder Wouw Soort registratie trouwakte Plaats Wouw Plaats huwelijk Wouw Datum ondertrouw 24-04-1790 Datum huwelijk 09-05-1790 Periode 1749-1796, 1800 Deel Nederduits Gereformeerd trouwboek 1749-1796, 1800 Toegangsnr. 8135 Inv.nr. 10

www.bhic.nl: Bruidegom Daniel de Reijck Bruid Cornelia Dogge Soort registratie trouwakte Plaats Wouw Plaats huwelijk Wouw Datum huwelijk 09-05-1790 Periode 1784-1810 Deel Rooms-Katholiek trouwboek 1784-1810 Toegangsnr. 8135 Inv.nr. 64

DeathView

Gemeente Bergen op Zoom Brontype Boek Type register Burgerlijke Stand vanaf 1811 - Overlijdensregisters Archiefnummer 29 Archiefnaam Burgerlijke Stand Bergen op Zoom Inventarisnummer 291 Registernaam Overlijdensregister 1821 Code BOZ201000261 Periode register 1821 Aktenummer 17 Plaats overlijden Bergen op Zoom Datum overlijden 18-01-1821 Overledene Cornelia Doggen Relatie overledene Daniel de Rijke Vader overledene Johannes Doggen

Uit akte: Aktedatum 19-01-1821 Tijdstip 17:00 uur Oud 64 jaar Daniël de Rijk, arbeider, 73 jaar, de poorterij van Bergen op Zoom(aangever) Matthijs Schuurbiers, kleermaker, 44 jaar, bekende vd overledene Geboorteplaats Bergen op Zoom

www.bhic.nl Overledene Cornelia Doggen Soort registratie memories van successie Aktenummer 64 Plaats Bergen op Zoom Plaats overlijden Bergen op Zoom Datum overlijden 18-01-1821 Deel Memories van successie Bergen op Zoom deel 5 Toegangsnr. 036.03.01 Inv.nr. 5

Shared note

3358 ?=? 2617

3358: Geboren te Bergen op Zoom, dec 1763 Vader Joannes

Geboortejaar ±1756 komt uit 1821-64-1=1756. Komt redelijk overeen met haar man's leeftijd.

Slechts in de overlijdensakte van Daniel de Rijck staat zij als Anna Cornelia. In haar huwelijkakte, de doopregistratie van hun kinderen en haar eigen overlijdensakte staat zij als Cornelia beschreven.