Anna Maria Laurentia Brooijmans, 19321999 (aged 67 years)

Name
Anna Maria Laurentia /Brooijmans/
Nickname
Anny
Birth June 1, 1932
Birth of a sonMarijn Doggen
August 18, 1961 (aged 29 years)
Death of a husbandGerardus Arnoldus Doggen
June 12, 1992 (aged 60 years)
Burial of a husbandGerardus Arnoldus Doggen
June 16, 1992 (aged 60 years)
Death November 11, 1999 (aged 67 years)
Shared note: Plaats Roosendaal

Plaats Roosendaal Bron Overlijdensadvertenties Deel Overlijdensadvertenties 1999 Soort registratie overlijdensadvertentie Plaats overlijden Wouw Datum overlijden 11-11-1999 Datum advertentie 13-11-1999 Overledene Anny Brooijmans Geslacht v Leeftijd 67 Relatietype Weduwe/weduwnaar Relatie Gerard Doggen

Plaats Roosendaal Bron Bidprentjes Deel Bidprentjes Soort registratie bidprentje Plaats overlijden Wouw Plaats begraven Wouw Datum overlijden 11-11-1999 Datum begraven 16-11-1999 Overledene Anny Brooijmans Plaats geboorte Nieuw-Vossemeer Datum geboorte 01-06-1932 Relatie overledene 1 Gerard Doggen Diversen overleden

Burial November 16, 1999 (5 days after death)
Family with Gerardus Arnoldus Doggen
husband
Doggen_Gerard
19261992
Birth: July 22, 1926 32 33Wouw
Death: June 12, 1992Wouw
herself
Brooijmans_Anny
19321999
Birth: June 1, 1932Nieuw-Vossemeer
Death: November 11, 1999Wouw
son
Marijn_Doggen
19612009
Birth: August 18, 1961 35 29Wouw
Death: February 7, 2009Wouw
daughter
Private
daughter
Private
son
Private
son
Private
daughter
Private
DeathView

Plaats Roosendaal Bron Overlijdensadvertenties Deel Overlijdensadvertenties 1999 Soort registratie overlijdensadvertentie Plaats overlijden Wouw Datum overlijden 11-11-1999 Datum advertentie 13-11-1999 Overledene Anny Brooijmans Geslacht v Leeftijd 67 Relatietype Weduwe/weduwnaar Relatie Gerard Doggen

Plaats Roosendaal Bron Bidprentjes Deel Bidprentjes Soort registratie bidprentje Plaats overlijden Wouw Plaats begraven Wouw Datum overlijden 11-11-1999 Datum begraven 16-11-1999 Overledene Anny Brooijmans Plaats geboorte Nieuw-Vossemeer Datum geboorte 01-06-1932 Relatie overledene 1 Gerard Doggen Diversen overleden

Media object
Media object
Media object
Media object